על אילנה שיש

 

אילנה שיש - דולה, אם ואישה אוהבת ליוסי אישי, אילת עולם  ורון ומלואו ילדיי האהובים.

 

אני יוצאת לדרך בה אני צועדת אליכם.....

 

אני דולה – יוצרת חווית לידה. מדריכת  קורס הכנה ללידה, באילת יישובי הערבה ובמרכז הארץ. בעשייתי זו, אני מדריכה אותך היולדת לתת אמון בגופך, ביכולות שלך ולדעת שאת יכולה ומסוגלת ללדת בדרך הטובה בדרך שלך,

 

יחדיו אנו רוקמות רשת בטחון ואמון אשר תתמוך במהלך הלידה. תקבלי כלים להתמודדות וחיבור לאינטואיציה הפנימית כך שתגיעי  לחדר לידה עם ידע נרחב ומוכנות נפשית, תהיי משוחררת מלחצים, פחדים, אי ודאות תחושי רגועה, בטוחה יותר ותדעי לזהות מצבים בזמן הלידה. לא תהיי לבד בתהליך מרגש זה של הבאת חיים לעולם. תקבלי את תשומת הלב המרבית שלי ואת תמיכתי המלאה 

 

זה הרגע המיוחד בו נשמה חדשה מגיעה לעולם אליך... אליכם...זו ההזדמנות שלך לקבל אותה באנרגיות חיוביות.

 

כיצד הפכתי להיות דולה?

שנים של חיפוש אחר עשייה איתה אוכל להיות שלמה לחלוטין ואותה אוהב בכל ליבי בה ארגיש שמצאתי את ייעודי ושליחותי לזולת כפי שאני חיה את חיי ביום יום שלי. 

 

עסקתי בתחומים מעניינים רק שמעולם לא חשתי שובע ועדנה פנימית. חיפשתי שאלתי ובקשתי מתוך הנשמה.

 

ערב אחד זה קרה, לפתע תוך חיפושי העמוקים בנבכי האינטרנט גיליתי, מצאתי ואז זה פרץ מתוכי כמו שנפט פורץ מהאדמה בזרם אדיר וחם שהוציא ממני צרחת ענק אני דולה משם הדרך נפתחה היקום שלח אלי את המורים את המכוונים והמאפשרים.

 

יצאתי למסע שהחל בעיר אילת, בו פגשתי את אחת המיילדות והדולות הדגולות בארץ הגב' אילנה זמיר, אשר ליוותה אותי בכניסה מקצועית חלקה וטובה ויחד עם זאת הזכירה לי נשכחות מילדותי ומפרק עצום וחשוב בעולמי אימי המופלאה אשר תמכה במשך עשרות שנים במחלקת היולדות של בי"ח קפלן. אלפי נשים אשר באו להודות להוקיר ולחבק את האישה המדהימה הזו שתמכה בהן והקלה עליהן בשעות המופלאות של הבאת ילדן שלהם לעולם.

 

לפני שהתגייסתי לצ.ה.ל עבדתי בקבלה יולדות בבי"ח קפלן שם תפקידי היה לשחרר יולדות ובמעמד זה תינוקותיהן קיבלו את מספר הזהות. אז לא ידעתי עדיין שזו אבן דרך בחיי.

 

מכאן הכל נעשה ברור כל-כך נולדתי לזה חייתי עם זה ואני ממשיכה ומביאה את הידע הקדום (הלא רדום) ומשרישה אותו באהבה בעולם.

 

זכיתי ללוות חברות, בנות משפחה ונשים רבות ללידה. למדתי דרכן על עוצמות, הבנות, על פרץ רגשות וכוחות המעוררים את הגוף. ראיתי את ההשפעה הטובה, ההקלה על היולדת ועל הסביבה. ראיתי איך חיים חדשים באים לעולם בהתרגשות רבה ולכולן אני מוקירה תודה. הפכתי את האהבה לעיסוק עם אמונה עמוקה לכל אשה מגיע (ה) דולה בלידה. 

                                

במשך השנים אני מעמיקה בלימודים, סדנאות ומפגשים אשר מעניקים לי הבנות ויכולות המאפשרות לי לתמוך ולהעצים את היולדת ואת המלווה שלה.

 

מאחלת לכן הצלחה ולידה טובה.

אילנה.

 

דולה
דולה