מוצרים מומלצים

 

 

 

מוצרים להריון ולידה אשר ניתן להשיג אצלי : 

 

מכשיר ה"טנס"

 

 מכשיר טנס ללידה עוזר לשיכוך כאבי צירי הלידה. מאפשר להפחית את הכאב ותורם להפחתת מתחים הכרוכים בלידה מבוסס על שיטה שאינה תרופתית  ונטולת תופעות לוואי לך ולתינוק. מתאים לנשים הרות מתום שבוע 37 להריון המעוניינות ללדת עם או בלי אפידורל. לנשים המעוניינות בלידה טבעית. לנשים המנועות מלקבל אפידורל מפאת בעיית קרישת דם, בעיות גב מסויימות ועוד. אני ממליצה על טנס ללידה ליוויתי נשים אשר השתמשו במכשיר וילדו בלידה טבעית  ללא זירוז ללא אפידורל גם בלידה ראשונה וגם בלידות חוזרות. ניתן להשכרה.

 

 

 

 

 

 

ה"אלופירסט"

 

מצוין לטיפול בחתך חיץ בלידה (אפיזיוטומיה), לטיפול בקרעים, לאחר ניתוח קיסרי - טיפול בצלקת הניתוח, הפחתת  בצקות באזור הנרתיק לטיפול בטחורים משכך כאבים, מרגיע ומזרז את ההחלמה והחזרה לשגרה. טוב גם ללידה ללא תפרים. תרסיס "אלופירסט" מיוצר מאלוורה, פרופוליס וצמחי מרפא משמש לחיטוי, קירור והרגעה מאושר ע"י משרד הבריאות. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אלו פרופוליס 

 

קרם אנטיביוטי טבעי שילוב של אלוורה פרופוליס ורכיבים נוספים. מרגיע טחורים לפני ולאחר לידה. מסייע בפטריות בנרתיק. מקל על אקנה עקב שינויים הורמונליים. משמש כקרם עיסוי להשגת רגיעה עמוקה. מתאים לתינוקות רכים, מטפל בתפרחת הורמונלית, תפרחת חיתולים ותפרחת קיץ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פארטוקל 

 

זוהי פורמולה הומיאופתית ייחודית של חב' דר' קיי המבוססת על צמח המיצ'לה המוכר מאוד ברפואה האינדיאנית בו הם עשו שימוש בסוף הריון לצורך הכנת הגוף ללידה ותמיכה בתהליך הלידה,  בכדי להקל  על הלידה ולהפחית מעוצמת הכאב. קל לידה היא פורמולה מתאימה לכל אישה לקראת לידה. מומלץ להתחיל להשתמש בקל לידה משבוע 36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פוסקל 

 

זוהי פורמולה המסייעת לנשים לאחר לידה בהתאוששות ובהחלמה מהירה יותר. השימוש ברמדי קל פוסט מחזקת ומאושש את השלד ואת השרירים, מאיץ את תהליך ההחלמה של הרחם, מפחית את הכאבים שלאחר לידה, מסייע באיחוי רקמות, עוזר בהחלמה ומפחית כאבים של קרעים או חתכים אם היו בלידה. שימוש לאחר הלידה בין 7-30 יוםפוסקל מיועד גם לאישה שעברה לידה וגינאלית רגילה וגם למי שעברה ניתוח קיסרי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמן לעיסוי פרינאום

 

מסייע בהגמשת אזור הפירנאום. מקטין את הסיכוי לקרעים או חתך. מכיל:מומלץ לשימוש החל משבוע 34  .Eשמן שקדים, לבנדר, גרניום נר הלילה, ויטמין 

 

 

 

 

שמן שקדים

 

מופק מצמח השקד המתוק, זהו שמן נפוץ ביותר בין שמני הבסיס הוא שמן קל וחסר ריח. מומלץ לקחת בקבוק שמן שקדים סגור לחדר הלידה ולתת אותו למיילדת בו תשתמש לקראת יציאת התינוק ובכך להקטין את הסיכוי לחתך או לקרעים. 

 

 

 

 

פלא ג'ל שלincollina   תערובת ג'ל ושמנים צמחיים, יעילה במיוחד לטיפול, הקלה והרגעה של אזור החיץ לאחר לידה, גם לאחר לידה קיסרית. 

 

 

כדור פיזיו

 

מצוין לשימוש במהלך ההיריון ובלידה. הישיבה עליו גורמת לגוף להתנועע, מסייע להפחית מתח ולחץ ממקומות שונים בגוף. מאפשר לגוף להירגע ואף להרפייתו. משפר את זרימת הדם. 

 

 

 

 

דולה
דולה