קורס הכנה ללידה

 

זמן הריון – מפגשים לקורס הכנה ללידה באילת בישובי הערבה ובמרכז הארץ

במפגשים שלנו בקורס הכנה ללידה, אני אביא ידע מקצועי,  הקשבה, אהבה ומענה. אתם תבואו עם פתיחות מלאה, יחד  נברר ונלמד כיצד להכין את גופך כדי שתגיעי ללידה מוכנה, בטוחה, סומכת על גופך שיודע להבחין ומבין את תהליך הלידה. נתמודד עם פחדים העולים נשמיע אותם בקול ונחזק את הביטחון. יחד ניצור את חווית הלידה שלכם.

 

היום יותר מתמיד יולדות מתחברות לגופן ומבקשות קודם לידה טבעית. במידה ויש שינויים שאין מנוס מהן תמיד יש אפשרות לזירוז  לידה וקבלת אפידורל .נבין מהם שלבי הלידה, אפשרויות לידה, משככי כאבים למיניהם והמלצות כיצד לעבור אותם, תמיכת בן הזוג/אם/דולה/מלווה. נשוחח על הדרך בה מתנהל חדר לידה והצוות המטפל. ניתן מקום לתחושות, לרגשות ולמחשבות העולות ולוקחות לכל מיני מקומות.

 

נושאים נוספים יועלו עפ"י בקשתכם ושאלותיכם. התהליך הנ"ל יבנה יחד איתך ועם אישך לפי מה שיתאים לכם בקורס הכנה ללידה תקבלו כלים פרקטיים לתרגול טכניקות ולהתמודדות בזמן ההיריון, הלידה ולאחר הלידה.

 

להריוניות שבניכן... בא לכן קורס שונה! הכנה ללידה בטבע, מול הים, מול דולפינים, מול הרי אילת היפים בניחותא ובשלווה נזרום יחדיו על"פ בחירתכן.

 

יש מיידע רב בנושא הריון ולידה באתרי אינטרנט וספרים רבים שם אפשר לקרוא ולהתעניין, עם זאת בקורס הכנה ללידה תוכלו לקבל תשובות מפורטות לשאלות האישיות הנוגעות לכם, תקבלו כלים והדגמות להתמודדות עם צירים וכאב. תלמדו על התערבויות בלידה, הורמונים, משככי כאבים טבעיים ועל משככים תרופתיים. תבינו מהם החסרונות והיתרונות בהליכים רפואיים, על תנועתיות בלידה, סוגי לידות, איך תרצי שהלידה שלך תתנהל, באיזה קצב. תביני כיצד השימוש בקול בזמן הצירים יכול למקד ולהקל עליך ועוד..

 

בסיום הקורס כל זוג מקבל חוברת המכילה את כל הידע הקשור ללידה בצורה ברורה כך תוכלו לתרגל ולהעמיק לקראת הלידה.

 

למי מיועד הקורס

קורס הכנה ללידה מיועד לכל אשה הריונית שזו לה לידה ראשונה. לאשה הבוחרת בלידה טבעית, לאשה שילדה בלידה מוקדמת מכל מיני סיבות ללא הכנה ולחוצה לקראת הלידה הבאה. לאשה אשר מעוניינת בחוויה מתקנת לאחר לידה לא נעימה ואף קשה. לאחר לידה בניתוח קיסרי. למי שמעוניינת לקחת אחריות על גופה ללדת בעצמה עם הקשבה לגוף. למי שמבקשת לידה עם אפידורל. מי שמבקשת לידת בית כחוויה מסוג אחר, למי שמחפשת קורס הכנה ללידה תאומים מיועד למי שהיא חד הורית ומי שמבקשת דמות נשית אמהית  חמה ואוהבת ללידה מעצימה.

 

 

 

 

אפשרויות קורסים ומפגשים להכנה והדרכה ללידה:

 

מפגשי הכנה ללידה פרטי:

מומלץ משבוע 28 – 32 מי שמבקשת להיפגש לפני או אחרי  אפשרי.

מפגשים אלו מומלצים לכל הריונית בכל המגזרים.

 

3 מפגשים בני 2.5 שעות

 

מרגע היווצרות הקשר אני זמינה לשאלות ומענה בטלפון ובמייל

הקורס מתקיים בביתכם באווירה אישית נעימה בימים ובשעות הנוחות לכם.

 

קורס ריענון הכנה ללידה חוזרת:

מפגש אחד של כשעתים וחצי רענון לקראת לידה חוזרת או כל תוכן אחר אותו תרצו להדגיש. זה אינו קורס שלם ולא ניתן במפגש אחד לקבל ידע וכלים כמו בקורס שלם.

 

מי שזו לה לידה שנייה שלישית לאחר לידה וגינאלית או לידה קיסרית ומבקשת ריענון ותזכורת לקראת הלידה או כחוויה מתקנת.

 

ריענון תכנים עיוניים ותרגול מעשי. להרגיש בטוחה, לזכור כיצד להקל על גופך ועל העובר העושה את דרכו אליכם ולזהות את השיתוף שלכם בזמן צירים ולידה.

 

להזכיר לך בן זוגה כיצד לתמוך באשתך היולדת ולהקל עליה, היכן ללחוץ, היכן ומתי לעסות, מתי להרפות, לזכור חשיבות הנשימה בלידה, תנועתיות, שינוי תנוחות, שימוש בקול ולהגיע מוכנים ללידה

מפגש יערך ביום ובשעות הנוחים לכם בביתכם.

 

1 מפגש בין 3 שעות

 

קורס הכנה ללידה מזורז:

למי שעסוק מאוד למי שחוזר מאוחר מעבודה עייף מפגש אחד בביתכם בסופ"ש המאגד בתוכו נושאים עיקריים החשובים בנושא הריון ולידה ולימוד טכניקות המקלות על היולדת בזמן צירים ולידה.

 

כיצד להגיע ללידה טובה יותר כיצד להקל על כאבים בזמן צירים ולידה. כיצד חשיבתך יכולה להשפיע על מהלך הלידה.

 

רגעים מיוחדים המשאירים חותם בזכרון לתמיד איך את רואה אותם איך את מבקשת לחוות אותם.

 

1 מפגש בין 4 שעות

 

החזר כספי על קורס הכנה ללידה מאוחדת לחברות מאוחדת שיא, קורס הכנה ללידה מכבי שלי, קורס הכנה ללידה כללית פלטינום, לאומית זהב וביטוח בריאות פרטי.

 

 

 

 

 

דולה
דולה